opel ВІДІ Адванс

На нові авто, які придбані в дилерському центрі Опель ВІДІ Адванс, надано трирічну гарантію заводу-виробника або 100 000 км пробігу.

Фахівці Опель ВІДІ Адванс нададуть будь-яку необхідну консультацію та призначать технічне обслуговування в будь-який зручний для Вас час.

ПРАВИЛА ГАРАНТІЇ

Найважливіше зобов'язання, яке надає автомобільний концерн Opel та його офіційний дилер Опель ВІДІ Адванс – це гарантія. Протягом гарантійного періоду покупець отримує спеціальну сертифіковану підтримку професіоналів з необхідним інструментом та сучасним обладнанням. Найважливішим для хорошої працездатності та контролю технічного стану автомобіля є регулярне проходження ТО.

Автомобіль – це складний технічний механізм. Для його правильної роботи ми радимо вивчити сервісну книжку та керівництво експлуатації вашого нового Opel. Так ви будете чітко розбиратися в правильності користування автомобілем та його обслуговування та знатимете правила підтримки гарантії. Дуже важливо зберігати позначки про проходження технічного обслуговування та всю документацію щодо встановлення запасних деталей або аксесуарів. Необхідно пам'ятати, що офіційна гарантія розповсюджується на оригінальні запчастини та аксесуари автомобіля Opel, які встановлюються в дилерському центрі Opel ВІДІ Адванс на Кільцевій.

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного дилера OPEL ВІДІ Адванс за адресою:
вул. Велика Кільцева, 60А, с. Софіївська Борщагівка.

Телефонуйте: +38 044 591 71 71 | +38 067 410 47 80

Ми працюємо для вас щодня:

ПН-СБ 08:00-20:00
НЕДІЛЯ 09:00-18:00