opel ВІДІ Адванс

Компанія Опель є однією з найстарших автомобільних корпорацій у світі. Її історія починається аж з 1862 року. 88 років марка належала американському гіганту General Motors, а з 2017 Опелем володіє французська корпорація Groupe PSA. За цей час автомобілі Opel пройшли справжню еволюцію свого автомобільного розвитку, і зараз представляють собою сучасні автомобілі, наповнені новітніми розробками та інноваційними технологіями. За свою історію Opel отримував безліч різноманітних нагород, у розрізі сучасності можна виділити мінівен Opel Zafira Life, який отримав титул «найкращий сімейний автомобіль» в Україні за 2021 рік, фургон Opel Vivaro здобув статус «найкраще комерційне авто» в Україні, а в Европі електричний кросовер Мокка отримав статус «Золоте кермо 2021». На цьому компанія Опель не зупиняється, а продовжує втілювати інноваційні ідеї для покращення своїх моделей у відповідності до всіх вимог сучасності.

Автодинастія ВІДІ рада представити Вам новий ультрасучасний автомобільний салон «Опель ВІДІ Адванс»

«Опель ВІДІ Адванс» це офіційний дилер компанії Opel. Тепер з 2021 року новий сучасний салон відкриває Вам світ автомобілів легендарної марки. Це не тільки один з найбільших виставкових залів з усіма можливими моделями, а і принципово новий підхід продажу та обслуговування.

Офіційний представник компанії Opel в Україні «Опель ВІДІ Адванс» – це великий просторий дилерський простір, який розділений на декілька зон – зона, де представлений широкий модельний ряд автомобілів Опель, та зона підвищеного комфорту для всіх клієнтів. З усіма моделями Ви можете ознайомитись на сайті https://opel-vidi.com.ua/ua/

Наші фахівці ознайомлять вас з будь-якою моделлю, підкреслять її особливості та допоможуть прийняти важливе рішення у виборі. Ви можете оформити тест- драйв будь-якої з вподобаних моделей задля власної оцінки та відчуття автомобілю.

Опель ВІДІ Адванс пропонує Вам:

«Опель ВІДІ Адванс»

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 60А (с. Софіївська Борщагівка).
Наш телефон: +38 044 591 71 71.