opel ВІДІ Адванс
OPEL Mokka націлюється на звання «Найкращого кросовера року в Україні 2022»

3 ключові факта новини:

  • Новий, стильний, молодіжний кросовер OPEL Mokka увійшов до списку фіналістів та претендентів на титул «Кращого кросовера року в Україні 2022».
  • Новинка готова демонструвати свої найкращі риси – драйверський характер, сміливий дизайн, передове оснащення.
  • Зробіть кросовер OPEL Mokka своїм переможцем за ціною від 626 тис. грн. 

Кросовер OPEL Mokka націлюється на перемогу та титул «Кращий кросовер року в Україні 2022» у фіналі акції «Автомобіль року в Україні 2022». Цей факт важливий і для моделі OPEL Mokka, зокрема, і для Бренду в цілому. Адже сьогодні Бренд OPEL робить особливий акцент на розвиток модельного ряду кросоверів в Україні та новинка OPEL Mokka є одним із яскравих символів того: автомобіль дебютував у середині 2021 року, але вже встиг зібрати чимало позитивних відгуків та знайти численних покупців.

Все тому, що OPEL Mokka – це більше, ніж кросовер. Це символ змін для Бренду і у світі, і в Україні. Це нові можливості для покупців. Це оригінальна та яскрава модель, яка знаходить у собі сміливість відрізнятись від інших. І ось чому…

Нове покоління OPEL Mokka – символ глобальних змін Бренду!

Саме так і не менше: цей компактний кросовер став символом великих змін для Бренду. Адже нове покоління OPEL Mokka вперше серед серійних моделей отримало дизайн у стилі OPEL Vizor – нове, стильне, впізнаване оформлення передньої частини автомобіля. Також кросовер OPEL Mokka вперше продемонстрував і нову концепцію облаштування салону Pure Panel: великі дисплеї та «чисті» поверхні, мінімум зайвих деталей, максимум уваги на дорогу та головні органи управління. Нарешті, кросовер OPEL Mokka також пропонується у версії GS Line із спортивними акцентами. Все це дозволяє говорити про те, що саме OPEL Mokka став першовідкривачем нового розділу Бренду і навіть можна сказати, «новим обличчям»OPEL.

Інноваційне оснащення – масові автомобілі!

Однією з особливостей автомобіля OPEL Mokka є його чудове оснащення. Причому зараз йдеться не лише про численні системи безпеки та комфорту: моніторинг «сліпих зон» дзеркал, інтелектуальний круїз-контроль, система екстреного гальмування в місті, функція контролю рядності руху – все це є цілком очікуваним для такого сучасного автомобіля, як OPEL Mokka. Однак новинка готова пропонувати по-справжньому унікальні системи: наприклад, матричні світлодіодні фари IntelliLux LED і передні сидіння з сертифікацією AGR - це обладнання, яке ще недавно було доступне тільки в автомобілях вищого класу.

Сучасні двигуни та навіть електромотор – для задоволення за кермом! 

Кросовер OPEL Mokka використовує потужні та економічні бензинові двигуни серії Direct Injection Turbo у парі з класичною МКПП або передовою 8-ступінчастою АКПП. Завдяки такому поєднанню та можливості вибору їздового режиму Sport/Norma/Eco, кожен водій отримає від автомобіля максимальне задоволення за кермом незалежно від свого стилю управління.

Крім того, у гамі моделі представлена й електрична версія OPEL Mokka-e, що дуже символічно: перший електромобіль Бренду в Україні – це варіація яскравого, сміливого, інноваційного кросовера OPEL Mokka нового покоління!

Нагадаємо, що автомобіль OPEL Mokka вже доступний для покупців в Україні за ціною від 626 тис. грн. І всі ці переваги у сумі виводять інноваційний кросовер OPEL Mokka у фінал всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2022» та роблять його головним претендентом на титул «Кращого кросовера року в Україні».

Завітайте до нового офіційного дилера OPEL ВІДІ Адванс за адресою: вул. Велика Кільцева, 60А, с. Софіївська Борщагівка.

Т: +38 044 591 71 71 | +38 067 410 47 80

Ми працюємо для вас щодня:

  • ПН-СБ 08:00-20:00
  • НЕДІЛЯ 09:00-18:00